УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ: Радови на овим деоницама путева
НА ауто-путу Милош Велики, деоница Уб - Обреновац, у смеру ка Обреновцу, данас до 16 часова, радови на замени еластичне одбојне ограде у разделном појасу, а саобраћај се одвија возном саобраћајном траком, саопштило је ЈП "Путеви Србије".
У 2019. нашим коридорима прошло чак осам милиона возила више него 2020.
Бољевац - Књажевац, код места Лепена, до 20. августа због радова на путу, повремене обуставе саобраћаја од 08.30 до 11.30 часова и од 12.15 до 15.30 часова.
Обилазница око Београда, петља Сурчин-петља Остружница, до 1. новембра од 8 до 16 часова, радови на рехабилитацији коловоза у десној саобраћајној траци на мосту преко реке Саве.
Саобраћај из правца Новог Сада ка Београду преусмерен је на новоизграђени део моста (супротан смер), правац Београд ка Новом Саду.
Ауто-пут Е-75, зона петље Колари, смер ка Нишу, до 20. августа измена режима саобраћаја због радова на рехабилитацији коловоза.
У смеру Београд-Ниш, саобраћај ће се одвијати десном-зауставном саобраћајном траком и претицајном траком супротног смера а у смеру Ниш-Београд, саобраћај ће се одвијати возном и зауставном саобраћајном траком.
Краљево-Матарушка Бања, до 31. августа обустава саобраћаја због радова на рехабилитацији пута у пуној ширини коловоза. Током обуставе саобраћаја неће бити омогућен прилаз Матарушкој Бањи из правца Ушће-Краљево.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)