ПРЕДСЕДНИК ПОСТАВИО СЛИКУ НА ИНСТАГРАМУ: Са Кустурицом у његовом подруму вина, испод биоскопске сале (ФОТО)

Андријана Нешић

17. 08. 2021. у 13:45

ПРЕДСЕДНИК Емир Кустурица угостио је данас председника Србије Александра Вучића у туристичком комплексу Мећавник - Дрвенград.

ПРЕДСЕДНИК ПОСТАВИО СЛИКУ НА ИНСТАГРАМУ: Са Кустурицом у његовом подруму вина, испод биоскопске сале (ФОТО)

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

Том приликом Кустурица је председника одвео у његов лични подрум вина који се налази испод биоскопске сале.

"Са Кустурицом у његовом подруму вина, испод биоскопске сале. Захвалан сам му на свему што је урадио, не само за Мећавник већ и за Западну Србију и целокупни српски народ. Надам се да ћу ускоро опет посетити овај крај", написао је председник на Инстаграму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (12)

НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?