ГУЖВЕ НА ГРАНИЦИ: На Хоргошу задржавања 90 минута, камиони чекају 4 сата
ОВЕ вечери саобраћај је умереног интензитета на свим најфреквентнијим путним правцима у нашој земли, а на граничном прелазу Хоргош путничка возила чекају 90 минута на излаз из земље, саопштио је Ауто-мото савез Србије.
Фото Ј. Лемајић
Према информацијама Управе граничне полиције, добијеним у 17.30 часова, на граничном прелазу Котроман, путничка возила на улазу чекају 70 минута, а на излазу 30 минута.
Задржавања на Градини су на улазу 30 минута, а на ГП Шпиљани на улазу и излазу по пола сата.
Задржавања на теретних возила:
-ГП Хоргош, на излазу, 240 минута,
-ГП Келебија, излаз, 240 минута,
-ГП Батровци, излаз, 60 минута
-ГП Шид, излаз, 60 минута.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)