ПАКАО У СРБИЈИ: У 16 сати у овим градова температуре су биле 38 и 37 степени
У 16 ЧАСОВА у више градова у Србији температуре су данас износиле 38 и 37 степени, а само је на Копаонику било свеже, знатно испод 30, и измерена су тек 23 степена.
Фото Н. Живановић
Како је навео РХМЗ, 38 степени је било у Београду, Лозници, Кикинди, Ваљеву, Краљеву, Великом Градишту, Б. Карловцу и Неготину.
Степен нижа температура - 37 степени Целзијуса измерено у Новом Саду, Зрењанину, Сремској Митровици, Крагујевцу, Нишу и још неким градовима.
Фото принтскрин РХМЗ
Препоручујемо
РХМЗ ИЗДАО НОВО УПОЗОРЕЊЕ: Пред нама врео дан, а онда следи осетан пад температуре
16. 08. 2021. у 08:26
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)