ОПРЕЗ - СРПСКИ ЏЕПАРОШИ ИМАЈУ НОВУ ШЕМУ!: Главна мета они који иду на годишњи одмор
АКО идете туристичким аутобусом на летовање, обавезно обратите пажњу на своје личне ствари.
Фото: "Новости"
Наиме, наводно су пре неколико дана на паркингу испред Сава Центра примећени су џепароши који су улазили у туристичке аутобусе који су били пред полазак за Грчку. Како преносе суграђани, примећене су две особе, један млађи мушкарац око 35 година и један старији око 50.
Они, наводно, улазе и излазе из аутобуса као да су путници и обилазе личне ствари које су прави путници оставили на седиштима. Наиме, путници врло често оставе торбе и ручни пртљаг и изађу исред аутобуса до поласка. Ова два мушкарца искористили су то да у истом маниру уђу и изађу. Једна жена их је уочила и рекла возачу који их је избацио из возила.
Упозоравају се сви да обрате пажњу и да не остављају своје ствари и драгоцености без надзора!
(Мондо)
Препоручујемо
МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Укупно 101 интервенција, није било саобраћајних несрећа
24. 07. 2021. у 07:37
ВАЖНО ЗА БЕОГРАЂАНЕ: Измене у превозу због манифестације "Пешачка субота"
22. 07. 2021. у 20:07
ГРАЂАНИ НЕ ОДУСТАЈУ: Настављен протест, блокирана улица на Карабурми
24. 07. 2021. у 09:54
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)