СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ! Евзони и још 10 граничних прелаза почињу да раде од 00 до 24

ИЗ Грчке стижу одличне вести за туристе из Србије! Од сутра Грчка отвара неколико граничних прелаза који ће радити 00-24, укључујући и Евзони, који је до сада радио сваког дана од седам ујутру до једанаест увече по грчком времену, односно од шест до десет часова ујутру по нашем.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ ГРЧКЕ! Евзони и још 10 граничних прелаза почињу да раде од 00 до 24

Фото: Ј.С.

Како пише на страници Фејсбук групе, "Ливе фром Грееце", од сутра се у земљу може ући преко десет граничних прелаза, док ће се 2. јула, отворити и једанаести.

Foto: Printskrin Facebook/ Live from Greece

- Од сутра 1. јула 2021. гранични прелази Евзони, Промахонас, Дојран, Ники, Кастаниес, Кипои, Нyмфаиа, Орменеио, Кристалопиги, Какавиа, раде на 24х бази! Од 2. јула и прелаз Ексохи - написала је администраторка странице Ивана Стојановић.

Како се наводи, правила уласка у земљу остају иста.

Дакле, особе које су вакцинисане достављају потврду о примљене две дозе вакцине издату од званичних државних институција, уз услов да друга доза цепива против корона вируса буде примљена минимум 14 дана пред полазак. Друга опција је негативан ПЦР тест не старији од 72 сата и трећа, потврда о прележаној инфекцији, стара између 2 и 9 месеци од датума путовања. Сада је на све то додата и могућност преласка границе уз негативан антигенски тест који је три пута јефтинији од ПЦР теста.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СРБИЈУ: Ево где је био епицентар