ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изразио је данас уверење да ће држава успети да заврши процес истраге убиства новинара Милана Пантића у Јагодини и Славка Ћурувије.
Повезане вести
ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА МЕНЕ: Фишер се захвалио за место почасног грађанина и уручио донацију за обданишта и школство
ГОСПОДИН Фишер се захвалио на проглашењу за почасног грађанина Јагодине и нагласио да је то велика част за њега.
10. 06. 2021. у 11:37
(УЗНЕМИРУЈУЋЕ ФОТОГРАФИЈЕ) Необјављене слике убиства новинара "Вечерњих новости": Мистерија смрти Милана Пантића није решена 20 година
НА порталу јавнисервис.нет уз писмо Верана Матића, председника Комисије за истраживање убистава новинара, поводом убиства новинара "Вечерњих новости" Милана Пантића дан пре годишњице убиства објављене су фотографије са места убиства које до сада нису приказане у јавности.
10. 06. 2021. у 10:59
НАРУЧИЛАЦ УБИСТВА МИЛАНА ПАНТИЋА ЈЕ СЕДЕО У ЂИНЂИЋЕВОЈ ВЛАДИ: Писмо Верана Матића о убиству новинара "Вечерњих новости"
ВЕРАН Матић, председник Комисије за истраживање убистава новинара објавио је на порталу јавнисервис.нет писмо поводом убиства новинара "Вечерњих новости" Милана Пантића. Писмо преносимо у целости.
10. 06. 2021. у 10:29
ВУЧИЋ СУТРА НА ОТВАРАЊУ ФАБРИКЕ У ЈАГОДИНИ: Посао за 350 радника у производњи делова и додатне опреме за аутомобиле високе класе
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствоваће сутра свечаном отварању немачке фабрике "Фисцхер аутомотиве сyстемс" у Јагодини.
09. 06. 2021. у 13:55
ИЗАБРАН ДОБИТНИК НАГРАДЕ "МИЛАН ПАНТИЋ": Банићу признање за новинарску храброст
ОВОГОДИШЊИ добитник награде за новинарску храброст "Милан Пантић" је Владимир Банић, одлучио је жири који чине представници редакције "Вечерњих новости", УНС, НУНС, редакције "Новог пута" из Јагодине и породице Пантић.
08. 06. 2021. у 15:41
Најновије из рубрике
ПУТ ЗА СОФИЈУ И ФЕЂУ: Припадници Министарства правде и МУП кренули пешке до Острога за оздрављење двоје малишана
ДВОЈИЦА припадника Службе за обезбеђење Окружног затвора у Београду кренула су јутрос пешке од манастира Свети Јован Крститељ у Београду до манастира Острог у Црној Гори како би помогли да се што више новца прикупи за лечење двоје малишана - четворогодишње Софије Лаковић и десетогодишњег Феђе Алковића.
23. 03. 2026. у 12:33
УСТАВНИ СУД УСВОЈИО ЖАЛБЕ ПОБЕДНИКА: Потврдио им мандате у ВСТ
УСТАВНИ суд Републике Србије усвојио је на данашњој седници жалбе тројице кандидата за чланове Високог савета тужилаштва (ВСТ) из реда јавних тужилаца, који су освојили највећи број гласова својих колега и победили на тужилачким изборима.
23. 03. 2026. у 12:26
ОЗБИЉНА ПРОМЕНА СТИЖЕ ОД ЧЕТВРТКА: Метеоролог Совиљ открива какво нас време очекује у априлу
ПРОМЕНЉИВЕ временске прилике обележиће крај марта и почетак априла, уз смену сунчаних периода, кише и пада температуре, показују најновије прогнозе РХМЗ. Метеоролог Слободан Совиљ наводи да нас до 26. марта очекује умерено пролећно време, али и даје прогнозу за април.
23. 03. 2026. у 12:24
МИТРОВИЋ ПОСЕТИО РОДНИ КРАЈ СВОЈИХ ПРЕДАКА: Сваки ђак у Марковици добио таблет и школски прибор, а школи уручена и велика новчана донација
ВЛАСНИК и директор Пинк Медиа Гроуп, Жељко Митровић, посетио је са супругом Милицом Митровић - Основну школу „Реља Ковачевић“ у Марковици код Лучана.
23. 03. 2026. у 12:00
ПОЧЕЛА ЈЕ ГЛУВА НЕДЕЉА: Једно важно правило вреди за пету седмицу Васкршњег поста
ПОЧЕЛА је пета недеља Васкршњег поста, која се назива Глува недеља.
23. 03. 2026. у 10:11
Ana
10.06.2021. 17:22
Ovaj slucaj nije zaboravljen, i verujemo da predsednik nece odustati dok se pravda ne dokaze.
Predrag
10.06.2021. 23:22
Krivci za oba zločina moraju doći pred lice pravde
Sanja1999
11.06.2021. 00:45
Ova dva slucaja ubistva novinara nisu zaboravljena i bice sigurno resena
gremlin
11.06.2021. 00:46
Verujem da ce ova dva slucaja ubistva novinara biti resena
zare
11.06.2021. 00:48
Krivci za ubistva dva novinara ce sigurno biti resena od strane drzave