МУП ДОНЕО ОДЛУКУ: Обавезна вакцинација полицајаца
Министарство унутрашњих послова, у циљу заштите здравља запослених као и у циљу стварања колективног имунитета, донело је одлуку да се сви припадници Полиције вакцинишу против вируса Ковид 19.
Фото: Градска управа Пожаревац
Имајући у виду специфичности полицијских послова и сталног контакта полиције са грађанима, потребно је да се сви припадници Полиције, осим оних код којих вакцинација није могућа из здравствених разлога, вакцинишу.
Подсећамо да је вакцинација против вируса Ковид 19 препоручена мера од свих релевантних чинилаца – Кризног штаба за спречавање и сузбијање заразне болести Ковид 19, Министарства здравља и Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут“.
Такође, напомињемо да су запослени у обавези да, у складу са Законом о безбедности и здрављу на раду, спроводе све превентивне мере безбедности и здравља на раду, како би сачували своје здравље, као и здравље других запослених.
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)