ОГЛАСИО СЕ ФОНД ПИО: Ево када креће исплата повећаних пензија
03. 01. 2024. у 11:01
КОРИСНИЦИМА пензија и осталих права из пензијског и инвалидског осигурања (ПИО), примања ће, почев од оних за јануар, бити увећана за 14,8 одсто, а износи усклађени за овај проценат биће им исплаћени у фебруару, објавио је данас Републички фонд ПИО.
Повезане вести
ДАНАС ПОЧИЊЕ ИСПЛАТА ПЕНЗИЈА: Ови пензионери први добија новац, огласио се ПИО Фонд (ФОТО)
ИСПЛАТА пензија за фебруар 2026. године почиње данас и трајаће све до 10. марта. Први на листи који добијају новац су пензионери из категорије самосталне делатности.
03. 03. 2026. у 07:28
ПОЧИЊЕ ИСПЛАТА ПЕНЗИЈА: Ево ко први добија новац - ово је детаљан календар исплате
ИСПЛАТА фебруарских пензија, према календару исплата који је објавио Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО), почеће сутра, 3. марта, и то за кориснике из категорије самосталних делатности који пензије примају преко текућих рачуна.
02. 03. 2026. у 10:00
УСКОРО СТИЖУ ПЕНЗИЈЕ: Ево ко први добија новац - детаљан календар исплате
ПРЕМА календару исплата који је објавио Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање фебруарске пензије прво ће бити исплаћене корисницима из категорије самосталних делатности који пензије примају преко текућих рачуна а чекови ће почети да им пристижу 3. марта.
26. 02. 2026. у 10:22
СУТРА ПОЧИЊЕ ИСПЛАТА ЈАНУАРСКИХ ПЕНЗИЈА: Ова група најстаријих суграђана прва добија новац
ИСПЛАТА јануарских пензија, према календару исплата који је објавио Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО) почеће у уторак 3. фебруара и то за кориснике из категорије самосталних делатности без обзира за који начин исплате су се определили.
02. 02. 2026. у 09:23
ПЕНЗИОНЕРИ, УСКОРО СТИЖЕ НОВАЦ: Ово је детаљан календар исплате
ПРЕМА календару исплата који је данас објавио Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО) исплата јануарских пензија почеће 3. фебруара и то за кориснике из категорије самосталних делатности без обзира за који начин исплате су се определили.
22. 01. 2026. у 10:30
Најновије из рубрике
ДЕТАЉНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО АВГУСТА: Уживајте у сунцу до овог датума, а онда следи преокрет
МНОГИ суграђани обрадовали су се пријатним временом претходних дана које ће, по свему судећи, потрајати до 17. марта.
12. 03. 2026. у 10:00
ВРЕМЕНСКИ РОЛЕРКОСТЕР НЕ ПОПУШТА: Ево када стиже промена температуре и какво нас време чека наредних дана
ДАНС ујутру местимично слаб приземни мраз, а на југозападу, југу, југоистоку и истоку Србије и слаб мраз на 2m висине.
12. 03. 2026. у 06:41
ДАНАС СЛАВИМО ПРЕПОДОБНОГ ПРОКОПИЈА ДЕКАПОЛИТА: Ако вас обузимају сумња и несигурност изговорите следећу молитву
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Преподобног Прокопија Декаполита.
12. 03. 2026. у 06:39
ПРЕСУДА
ВИШИ СУД У БЕОГРАДУ, судија Маријана Николић Милосављевић, судија појединац, у парници тужиоца Горана Перишића из Лазаревца, чији је пуномоћник Иван Нинић, адвокат из Београда, ул. Краљице Марије бр. 12, против тужених НИД КОМПАНИЈА „НОВОСТИ“ АД Београд – Стари град, ул. Трг Николе Пашића бр. 7, МБ 07040962, и Андријане Нешић из Београда, чији је заједнички пуномоћник Игор Исаиловић, адвокат из Београда, ул. Македонска бр. 44, ради накнаде штете, вредност предмета спора 100.000,00 динара, након одржане усмене, јавне и главне расправе закључене дана 08.10.2025. године донео је пресуду.
11. 03. 2026. у 22:49
Ова ИМЕНА црква НЕ ПРИЗНАЈЕ: "Опоменуо бих родитеље..."
ВЛАДИКА Атанасије објаснио је да ли деца са модерним именима могу да буду крштена у цркви и да ли у том случају лично име може да се разликује од крштеног.
11. 03. 2026. у 20:35
Коментари (0)