ЦРНА ГОРА НЕЋЕ БИТИ ДРЖАВА НАСИЉА: Влада се огласила поводом претњи министарки здравља Јелени Боровинић Бојовић
ВЛАДА Црне Горе најоштрије осуђује претње упућене министарки др Јелени Боровинић Бојовић и њеној породици.
Јелена Боровинић Бојовић / Фото Влада ЦГ
Црна Гора не сме и неће бити држава претњи и страха, већ држава сигурности и мира за све своје грађанке и грађане.
Ово је саопштено на званичном Твитер налогу Владе Црне Горе, поводом претњи које је министарка здравља добила електронском поштом.
- Влада стоји уз министарку Боровинић Бојовић и охрабрује је да настави посвећено и професионално вођење ресора који јој је поверен. Од надлежних институција захтевамо брзо и ефикасно деловање, саопштено је из Владе Црне Горе.
Препоручујемо
ПРОГОН МЕДИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: Новинар прекршајно кажњен због подршке Лепосавићу!
14. 04. 2021. у 18:00
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)