ДРИТАНУ ПСОВАЛИ "ЧЕТНИЧКУ МАЈКУ": Комите приредиле ужасан дочек за Абазовића у Плаву - "Издаја, издаја!" (ВИДЕО)

М. С.

09. 04. 2021. у 14:06

ПРИСТАЛИЦЕ Ђукановићевог режима, који је на парламентарним изборима отеран са власти 30. августа, али који не презајући од инцидената настоји да се врати на старе позиције, на највулгарнији начин дочекали су у Плаву у петак потпредседника Владе Црне Горе Дритана Абазовића.

ДРИТАНУ ПСОВАЛИ ЧЕТНИЧКУ МАЈКУ: Комите приредиле ужасан дочек за Абазовића у Плаву - Издаја, издаја! (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Уз "скривање" испод црногорских застава, засули су Абазовића најцрњим увредама и фашистичким порукама уз псовање четничке мајке.

- Издаја, издаја, скандирала је шачица инструираних Плављана, од којих су неколицина покушали да крену према Абазовићу - али су полицаjци подвикнули, после чега су се зауставили.

Абазовић, који је дошао у службену посету општини Плав и њеном председнику Нихаду Цановићу, би у току дана требало да посети и Гусиње.

Власт у Плаву вршe Ђукановићева ДПС, Бошњачка странка и странке Албанаца…

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (2)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства