НЕЋЕМО ТОЛЕРИСАТИ НАПАД НА СЛОБОДНУ РЕЧ: Председник Владе Црне Горе Здравко Кривокапић осудио напад на новинара Сеада Садиковића
- НАЈОШТРИЈЕ осуђујем напад на новинара Телевизије Вијести, Сеада Садиковића, саопштио је на свом званичном налогу председник Владе црне Горе др Здравко Кривокапић.
Фото Новости
- Позивам надлежне органе да случај истраже до краја. Овакви напади су недопустиви и представљају атак на слободну реч и демократију, што нећемо толерисати, нагласио је црногорски премијер, поводом подлог и беспризорног напада „патриота“ присталица бившег режима Мила Ђукановића, на новинара Садиковића, који се збио у суботу вече у строгом центру Бијелог поља.
Препоручујемо
АЛЕКСА БЕЧИЋ ОСУДИО НАПАД: Слобода медија и изражавања морају бити заштићене
20. 03. 2021. у 23:57
НАСИЉЕ НЕЋЕ ПРОЋИ: Влада Црне Горе оштро осудила напад на новинара Сеада Садиковића
20. 03. 2021. у 23:41
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)