БРЗО ДО ДОГОВОРА: Први радни састанак представника будуће власти у Никшићу
МАРКО Ковачевић, носилац листе „За будућност Никшића“, Момо Копривица (Мир је наша нација и покрет Не дамо Никшић) и Татјана Ђуришић Бечановић („Црно на бијело“) одржали су вечерас први радни састанак у Никшићу и у начелу договорили да ове три листе буду конституенти нове власти у граду под Требјесом.
Фото: В.К.
До краја недеље одржаће још један састанак на којем ће наставити ову причу. Оно што посебно радује јесте да су сви изразили очекивања да ће до договора доћи на брз и ефикасан начин.
После двадесет година владавине ДПС-а, на локалним изборима 14. марта партија Мила Ђукановића изгубила је примат у Никшићу.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)