ЛГБТ АКТИВИСТА ПОВРЕДИО САМОГ СЕБЕ: Пријавио да су га напали верници, разрешен случај о коме бруји Црна Гора
УПРАВА полиције саопштила је да је члан ЛГБТ Форума Прогрес и штићеник Склоништа за ЛГБТ признао да је "извршио самоповређивање".
Фото: Архива
- Полиција је предузимајући активности из своје надлежности, а у сарадњи са надлежним тужилаштвом, дошла до сумње да је В.А. себи нанео повреде а потом пријавио да су га напала два непозната мушка лица, којом приликом су му, како је тврдио у пријави, отуђили новац и ручни сат - наводи се у саопштењу Управе полиције и додаје да је од В.А. прикупљено обавештење на записник на ове околности којом приликом је признао да је извршио самоповређивање.
Медији су раније објавили да су нападачи ЛГБТ активисту, исцртавајући му крст на грудима, питали „да ли је верник и да ли верује“. У расветљавању овог случаја полицији су помогли активисти ЛГБТ Форума Прогрес чији је члан управо пријављени В.А.
Препоручујемо
ЗАТВАРАЈУ СЕ ГРАДОВИ У ЦРНОЈ ГОРИ! Уведене ригорозне мере, ево до када су на снази
10. 03. 2021. у 17:06
ОТВАРАЊЕ ОДГОЂЕНО ЗА КРАЈ МАРТА: У току је набавка намештаја за кућу Иве Андрића
10. 03. 2021. у 16:57
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Немци траже добровољце за ЕКСПЕРИМЕНТ, плаћају 23.000 евра - ово су УСЛОВИ
НАУЧНИЦИ у Келну траже храбре појединце спремне да се подвргну 100 дана потпуне изолације у истраживачке сврхе, за накнаду од 23.000 евра.
07. 12. 2025. у 12:23
Коментари (0)