У БУДВИ УХАПШЕН МАКЕДОНАЦ СА ПОТЕРНИЦЕ: Успешна акција циљаног трагања, чека га вишегодишња затворска казна
ДРЖАВЉАНИН Северне Македоније Г.С. (42) који који се потражује по потерници НЦБ Скопље ради издржавања казне затвора у трајању од 4 године, због кривичног дела превара, ухапшен је у Будви.
Фото: Весна Радојевић
Ово је потврђено из Управе полиције Црне Горе.
- Приликом лишења слободе ово лице је код себе поседовало лична документа са својом фотографијом, али са другим подацима. Г.С. ће бити приведен надлежном судији за истрагу Вишег суда у Подгорици, саопштено је из УП.
У акцији циљаног трагања, будванска полиција у сарадњи и координацији са службеницима Одсека за међународну оперативну полицијску сарадњу ИНТЕРПОЛ-ЕУРОПОЛ-СИРЕНЕ у Сектору за борбу против криминала.
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)