"ХВАЛА ШТО СТЕ ДИРНУЛИ ДУШУ НАШЕГ НАРОДА": Марко Ковачевић сусрео се са Биљаном Чекић и Наташом Дракулић

МАРКО Ковачевић, носилац листе За будућност Никшића и посланик Нове српске демократије пре неколико дана састао се са Биљаном чекић, која је одиграла главну улогу у филму "Дара из Јасеновца".

ХВАЛА ШТО СТЕ ДИРНУЛИ ДУШУ НАШЕГ НАРОДА: Марко Ковачевић сусрео се са Биљаном Чекић и Наташом Дракулић

Фото: Фејсбук

- Имао сам прилику да упознам Биљану Чекић, дивну девојчицу која тумачи улогу Даре из Јасеновца у истоименом филму, и Наташу Дракулић која је писала сценарио за тај филм и да им се захвалим што су дирнули и пробудили душу нашег народа - написао је Ковачевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (1)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа