НЕСВАКИДАШЊА АТРАКЦИЈА У БЕРАНАМА: Два мечета испред хотела! (ВИДЕО)
ДВА младунчета медведа осванула су јутрос пред хотелом "Беране" у Беранама!
Фото: Приватна архива
Вест о томе на друштвеним мрежама поделио је Беранац Мићо Добрашиновић. На видео запису који је поделио, један од медведића се види како се вере на дрво пред хотелом, а други је гребао по вратима хотела.
Пред хотелом је била полиција која је чувала младунче медведа, а стигли су и чланови Ловачког друштва. Интервентни тим за заштиту крупних звери из Подгорице спустио је медведића безбедно са дрвета и пустио младунчад у прирордну средину.
Мевед је у Европи заштићена врста којој прети изумирање. Потписник међународних докумената о томе је и Црна Гора, чијим Законом о дивљачи и ловству, је трајно забрањен лов на мечку с мечетом до две године старости и на мужјака и женку до две године старости.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (1)