МАНДИЋ ОТКРИО КО ЈЕ ЧУВАО ВЕЉУ НЕВОЉУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Мрачна веза режима Мила Ђукановића и криминалних кланова
ЈЕДАН од лидера ДФ Андрија Мандић навео је, у укључењу у јутарњи програм на ТВ Хепи да има информације да је Вељка Беливука у Црној Гори штитиле безбедносне структуре режима Мила Ђукановића.
Фото: ЕПА/АТА имагес
Мандић се запитао како се то Беливук нашао у Црној Гори и то после смене власти и напоменуо да је он имао и значајну улогу у кампањи за изборе у Никшићу.
- У време нове власти извесни Беливук, Веља Невоља, долази у Црну Гору и нико га не претреса. Веља Невоља, вођа криминалне банде чији је шеф у Црној Гори, а налази се на месту помоћника директора УП, бива чуван и штићен на овим просторима - рекао је Мандић.
Он тврди да је Беливука тада обезбеђивао Зоран Лазовић помоћник у Управи полиције Црне Горе, пријатељ и кум бившег тужиоца Миливоја Катнића.
Мандић је изјавио да су криминалци у Црној Гори под контролом Мила Ђукановића.
Како су поједини медији у Црној Гори преносили, Лазовић је пре извесног времена ишамарао тадашњег црногорског премијера Душка Марковића усред Скупштине Црне Горе, због сусрета са митрополитом Амфилохијем.
Лазовић је том приликом назвао Маровића "Ђубре издајничко", а његов упад у Скупштину Црне Горе протумачен је као вид притиска и пример свим колебљивим посланицима ДПС-а.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)