КНЕЖЕВИЋ ПРОЗВАО КРИВОКАПИЋА И СЕКУЛОВИЋА: Да ли је Павићевић награђен за хапшење митрополита Амфилохија?

10. 02. 2021. у 20:39

Предсједник ДНП-а и један од лидера ДФ-а Милан Кнежевић је на свом Твитер профилу упитао премијера Здравка Кривокапића и министра Сергеја Секуловића да ли су начелника Центра безбједности Подгорица Милована Павићевића наградили за хапшење блаженопочившег митрополита црногорско-приморског Амфилохија тако што су га и након два мјесеца оставили да врши досадашњу функцију.

КНЕЖЕВИЋ ПРОЗВАО КРИВОКАПИЋА И СЕКУЛОВИЋА: Да ли је Павићевић награђен за хапшење митрополита Амфилохија?

Фото архива

-Премијеру Кривокапићу и министре Секуловићу, је ли ово награда Миловану Павићевићу што је хапсио митрополита Амфилохија? Нема реваншизма, или има, али само прему ДФ-у и његовим гласачима. Тик-так…- написао је Кнежевић на свом Твитер налогу.

(Борба.ме)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, у суботу ујутро одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони и хеликоптери, јавили су светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље у операцији "Operation Absolute Resolve".

03. 01. 2026. у 07:45 >> 00:07

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ДУГО ПРИПРЕМАНО РАЗБОЈНИШТВО Шешељ после агресије на Венецуелу очекује амерички напад на још једну државу