ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: У току претреси на 30 локација!
У ЦРНОЈ ГОРИ је у току претрес 30 локација коју, у оквиру акције Замка, спроводи Одсек за борбу против кријумчарења дроге (СБПОКК).
Фото: Твитер/@PolicijaCG
- У току су претреси на 30 локација у више црногорских градова. Припадници ове организоване криминалне групе сумњиче се за кријумчарење 2,5 тоне марихуане - саопштен је на званичном твитер налогу Управе полиције.
Акција је покренута након десетомесечне истраге са међународним партнерима.
Препоручујемо
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)