КРИВОКАПИЋЕВА ВЛАДА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Обуставља се поступак одобравања изградње мале хидроелектране Слатина

В.К.

14. 01. 2021. у 23:06

ВЛАДА Здравка Кривокапића је дала сагласност да се прекине поступак одобравања изградње објекта мале хидроелектране "Слатина" на водотоку Слатина у општини Колашин, као и будућих нових малих хидроелектрана док радна група Министарства капиталних инвестиција оконча поступак контроле процедуре и законитости закључених уговора о концесији за мале ХЕ.

КРИВОКАПИЋЕВА ВЛАДА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Обуставља се поступак одобравања изградње мале хидроелектране Слатина

Фото: gov.me

Познато је да поменуту хидроелектрану гради фирма ББ "Хидро" која је у сувласништву Блажа Ђукановића, сина председника Црне Горе и лидера ДПС Мила Ђукановића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

СИН СЕ НЕ ОДВАЈА ОД ЊЕ: Ево у каквом је здравственом стању удовица Халида Бешлића