БЕСПЛАТНИ САВЕТ: Професор Мировић објаснио Кривокапићу како да смени Катнића и Лазовића
Професор Дејан Мировић поручио је новој власти у Црној Гори да специјални тужилац Миливоје Катнић и помоћник директора Управе полиције Зоран Лазовић морају да буду смењени.
Foto: Printskrin
- Ако се нова влада боји реакције западних амбасада или не сме да смени Катнића и Лазовића због њихове улоге у фарси званој "државни удар", могу бесплатно да им дам правни савет. Катнићево знање права је на нивоу студента прве године, а Лазовић још није разумео да већ три деценије не постоји партијска полиција, као у време комунизма. Према томе, они немају ни потребно знање за та места и зато их треба сменити што пре - рекао је Мировић.
(Борба.ме)
Препоручујемо
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ЦРНУ ГОРУ: Милан Кнежевић се огласио и открио о чему је реч! (ФОТО)
27. 12. 2020. у 14:08
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)