НАЈВЕЋЕ ЖАРИШТЕ ПОДГОРИЦА: У Црној Гори преминуло девет особа - 619 новозаражених вирусом корона
- У ЦРНОЈ Гори је у последња 24 сата регистровано девет преминулих пацијената и 619 новозаражених, на тестираних 1.777 узорака, саопштио је Институ за јавно здравље.
Фото: Новости
Укупан број тренутно активних случајева је 9.867.
Од преминулих најстарији пацијент имао је 83, а најмлађи 45 године.
Највише новооболелих је и даље из Подгорице - 317.
Од почетка године укупан број регистрованих случајева инфекције новим корона вирусом је 28.392.
Укупан број преминулих повезаних са Ковид-19 инфекцијом од почетка јуна је 396, а од почетка године 405.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИЈА У БАРУ: Други талас ковида свакодневно узима данак у људским животима
17. 11. 2020. у 12:17
НАЈНОВИЈИ КОРОНА ПРЕСЕК У ЦРНОЈ ГОРИ: Преминуло пет пацијената, још 596 новозаражених
16. 11. 2020. у 18:01
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)