,,КРИВОКАПИЋ СЕ СПРДА СА ДРЖАВОМ И ГЛАСАЧИМА”: Медојевић реаговао на списак министра за састав Владе Црне Горе

Андријана Нешић

05. 11. 2020. у 17:45

НЕБОЈША Медојевић реаговао је на друштвеној мрежи Фејсбук на објављену листу министра за састав нове владе Црне Горе, мандатара Зрдавка Кривокапића. Премосимо његову поруку у целости:

,,КРИВОКАПИЋ СЕ СПРДА СА ДРЖАВОМ И ГЛАСАЧИМА”: Медојевић реаговао на списак министра за састав Владе Црне Горе

Фото: Архива

"МИЛОВА ВЛАДА НАСТАВКА!!! КРИВОКАПИЋ СЕ СПРДА СА ДРЖАВОМ И ГЛАСАЧИМА!!!

Влада континуитета. Експериментална власт коју су креирали Гојко Перовић, Владо Божовић, Мишко Перовић и Жељко Ивановић. Власт коју су обећали Мила Ђукановић.
Нема ништа од реформи и демонтаже система. Све је једна велика превара народа и опасно играње са судбином земље.

Мандат који не може да одржи реч један дан. Ово су познати ′′ стручњаци ′′ сви анонимни без икаквог искуства и референце. У овој власти има више ДПСоваца него у Душкој Марковици.

Власт времена и тајкуна. Враћање у средњи век. Овакав утицај Цркве у влади земље угрожава секуларни караткер Црне Горе. Ово је аутократска, теократска, недемократска и антиирерормска, антиевропска и антиграђанска власт.

Ово је историјска превара бирача која је гласала за ПРОМЕНУ."

 

MILOVA VLADA KONTINUITETA!!! KRIVOKAPIC SE SPRDA SA DRŽAVOM I BIRAČIMA!!! Vlada kontinuiteta. Eksperimentalna Vlada...

Posted by Nebojsa Medojevic on Четвртак, 05. новембар 2020.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)