ЗЕМНИ остаци блажанопочившег митрополита црногорско-приморског Амфилохија биће сахрањен данас у крипти Саборног Храма Христовог Васкрсења у Подгорици.
Повезане вести
ХИЉАДЕ ЉУДИ ЧЕКАЈУ ДА СЕ ПОКЛОНЕ МИТРОПОЛИТУ: Не смета им ни хладноћа, и даље долазе да одају последњу пошту Амфилохију (ФОТО/ВИДЕО)
НЕПРЕГЛЕДНА маса људи и даље чека да се поклони свом митрополиту, чије је тело смештено у подгоричком храму Христовог Васкрсења.
31. 10. 2020. у 20:41
ОДОЗГО СА ОЛТАРА ГЛЕДАЋЕ НАРОД СВОЈ: Потресно писмо блаженопочившем митрополиту Амфилохију његовог духовног чеда
СРПСКИ народ и даље тугује за својим пастиром митрополитом Амфилохијем, који је преминуо јуче ујутру након примања свете тајне причешћа.
31. 10. 2020. у 20:20
МИЛОВОМ ДПС-у СМЕТА НАРОДНА ТУГА ЗА АМФИЛОХИЈЕМ: Изговарају се короном, обрушили се и на Кривокапића
ОПОЗИЦИОНА Демократска партија социјалиста Мила Ђукановића огласила се саопштењем поводом излива народне туге због смрти митрополита Амфилохија, а посебно су забринути понашањем мандатара Здравка Кривокапића за којег кажу да својим активним учешћем не препознаје тренутак да утиче на свест грађана о опасности таквог понашања.
31. 10. 2020. у 20:05
ВЕЧАН МУ МИР И СПОКОЈ: Бечић се још једном опростио од митрополита Амфилохија, подсетио на речи патријарха Павла (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Црне Горе Алекса Бечић је данас рекао да је са блаженопочившим митрополитом Амфилохијем поделио многе лепе тренутке и да је имао до сржи искрен однос са њим.
31. 10. 2020. у 19:49
ОДБРАНИО ЈЕ СВЕТИЊЕ И ОСТАВИО НАМ ЗАВЕТ: Бивши полицајац Милоје Шћепановић неутешан након Амфилохијеве смрти (ФОТО)
ЗБОГ смрти Митрополита Амфилохија у великом болу је и Милоје Шћепановић, бивши полицајац из Никшића.
31. 10. 2020. у 19:34
Најновије из рубрике
ПОТЕРА ЗА МИЛОШЕМ МЕДЕНИЦОМ: Након пресуде му се изгубио траг
ОН је данас пред подгоричким Вишим судом осуђен на јединствену казну затвора од 10 година и два месеца.
28. 01. 2026. у 19:11
МЕДОЈЕВИЋ "ТУЧЕ" ПО ЂУКАНОВИЋУ: Лидер ПзП у свом стилу прокоментарисао пресуду Весни Меденици
ЛИДЕР ПзП Небојша Медојевић прокоментарисао је пресуду бившој председници Врховног суда Црне Горе Весни Меденици.
28. 01. 2026. у 17:39
ОГЛАСИЛА СЕ ЦРНОГОРСКА ДРЖАВНА СЛУЖБЕНИЦА О ИНТИМНИМ СНИМЦИМА: Имамо право да живимо слободно, уживам у кућним пословима
МИРЈАНА Пајковић, државна службеница Црне Горе о чијим експлицитним снимцима бруји цео регион последњих дана, поручила је да не може да каже да је то што се њен интимни садржај нашао у јавности "врста политичког обрачуна" јер "није чланица политичке партије".
28. 01. 2026. у 16:37
СКАНДАЛ "ДРМА" ЦРНУ ГОРУ: Службеница Владе која је на експлицитном снимку објавила поруке Дејана Вукшића
МИРЈАНА Пајковић, бивша државна секретарка у Министарству људских и мањинских права Црне Горе, објавила је на Инстаграму део преписке са Дејаном Вукшићем, бившим шефом АНБ, који је такође поднео оставку након што су у јавност процурили експлицитни снимци на којима се она налази.
28. 01. 2026. у 15:37
ВЕСНА МЕДЕНИЦА ОСУЂЕНА НА 10 ГОДИНА РОБИЈЕ: Бивша председница Врховног суда Црне Горе иде на робију са сином
БИВША председница Врховног суда Црне Горе Весна Меденица првостепено је осуђена на 10 година, саопштила је председница већа Вишег суда у Подгорици, судија Весна Ковачевић.
28. 01. 2026. у 15:00
Коментари (0)