ДИРЕКТОР ПОЛИЦИЈЕ ВЕЉОВИЋ: Тражио да црногорска полиција остане доследна

АКТУЕЛНИ директор полиције Веселин Вељовић затражио је од својих лојалних кадрова да остану доследни држави Црној Гори без обзира на то што се мења власт и још се не зна ко ће бити будући шеф полиције, пишу подгоричке Вијести.

ДИРЕКТОР ПОЛИЦИЈЕ ВЕЉОВИЋ: Тражио да црногорска полиција остане доследна

Илустрација полиција Фото АП

Према сазнањима портала, састанак је одржан у једном ресторану у подгоричком насељу Загорич, а да је уочено присуство бројних припадника полиције у цивилу и униформи.

Вељовић, је, међутим, на питање екипе ТВ Вијести негирао да је реч о састанку, већ о радно-свечарском коктелу поводом Дана унутрашњих послова, 2. октобра.

"Уприличили смо га поводом Дана унутрашњих послова, као што знате 2. октобар је Дан унутрашњих послова. Ово јесте била једна прилика да и свецано и радно прославимо тај празник да најодговорније старешине из свих крајева наше државе данас буду присутне овде", рекао је Вељовић.

Он је негирао спекулације да ће наредних дана поднети оставку.

"Не, нити ја нити моји сарадници немамо намеру да подносимо оставке, радићемо свој посао до краја. А све друго што ће уследити у наредном периоду мора се одвијати у складу са Уставом и законима наше државе".

Вијести наводе да је састанку присуствовао и министар унутрашњих послова Мевлудин Нухоџић, као и председник Владе Душко Марковић, који се у ресторану задржао око пола сата.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!