"ПАО" ЗБОГ 55 КИЛОГРАМА ДРОГЕ! Ухапшен Новљанин

В. Митрић

22. 09. 2020. у 13:42

ТУЖИЛАШТВО БиХ подигло је оптужницу против Марка Даниловића (21) из Херцег Новог, коме се „ставља на душу“ да је са подручја Црне Горе, прокријумчарио у Босну и Херцеговину, око 55 килограма о дроге марихуана-“сканк”, у намери даљег кријумчарења у Хрватску, у чему је откривен и спречен, а наркотици одузети.

ПАО ЗБОГ 55 КИЛОГРАМА ДРОГЕ! Ухапшен Новљанин

Фото: С. Мишљеновић

Даниловић се, како су нам рекли у Тужилаштву БиХ, терети да је, наводно, "ради прибављања незаконите користи, у специјално направљеном склоништу у теретном  возилу црногорских регистарских ознака, којим је управљао, превозио 50 пакета укупне тежине 55, 402 килограма  марихуане".

- Дрогу је оптужени је 24. јула ове године, прокријумчарио у Босну и Херцеговину, па је намеравао  да је прокријумчари даље у  Хрватску и на подручје ЕУ, у чему је откривен и спречен од припадника Граничне полиције БиХ, на ГП Градишка - кажу у Тужилаштву БиХ.

- Заплењена дрога, на илегалном нарко-тржишту земаља ЕУ, достиже цену од више стотина хиљада евра. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

МАДУРО ВЕЗАН, НЕ ВИДИ И НЕ ЧУЈЕ: Ова слика је највећа Трампова срамота