ПРОНАШЛИ ПРЕКО 120 КИЛОГРАМА ДРОГЕ! Ухапшена двојица Никшићана
ПРЕКО 120 килограма марихуалне полиција је запленила у месту Куње, између Бара и Улциња. Дрога је била у теретном возилу, у 115 паковања.
Фото: Б.Дабић
Због сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога полиција је ухапсила двојицу Никшићана који су приведени Вишем државном тужиоцу
- Барска полиција је у сарадњи са службеницима Сектора за борбу против организованог криминала и корупције поднела кривичну пријаву против две особе због сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.
Поступајући по оперативним сазнањима, полиција је у Бару, у месту Куње контролисала путничко моторно возило у коме су се налазили Н.Д. (27) и П.П. (39) из Никшића. На одређеној удаљености од места контроле ових лица пронађено је паркирано теретно моторно возило у којем је полиција пронашла осам већих пвц паковања у којима се налазило 115 мањих паковања са садржајем опојне дроге марихуана укупне масе око 122 килограма, саопштено је из Управе полиције.
Криминалистичком обрадом утврђено је да су предметно теретно возило непосредно пре контроле, П.П. и Н.Д. довезли и паркирали на наведном месту.
Осумњичени су уз кривичну пријаву, због сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављење у промет опојних дрога, приведени надлежном тужилаштву.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)