МИЛОВ СИН НА ,,ПАТРИОТСКОМ" СКУПУ: Блажо Ђукановић на челу окупљања у Подгорици (ФОТО)
ЈЕДАН од ученика патриотског скупа, како се може видети на фотографијама са вечерашњег окупљања, био је и Блажо Ђукановић, син Мила Ђукановић, председника одлазећег ДПС-а.
Фото: Борба
За разлику од других на фотографији, млађи Ђукановић има заштитну маску у бојама заставе Црне Горе, али нико од осталих не држи физичку дистанци и не поштују мере НКТ-а.
На фотографија се види и патриота Верица Мараш, директорица Плантажа.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (24)