ПОНОВО ВОЗ НА РЕЛАЦИЈИ БЕОГРАД - БАР: За сада само ноћни поласци из Црне Горе
МЕЂУНАРОДНИ железнички саобраћај на релацији Бар - Топчидер - Бар, који је био обустављен због затварања границе са Србијом услед пандемије короне, од данас ће поново бити успостављен, саопштено је из "Железничког превоза" (ЖПЦГ).
Фото П.Милошевић
У почетку ће саобраћати само ноћни воз који из станице Бар полази у 19 сати, из Подгорице у 20 сати и пет минута и из Бијелог Поља у 22 сата и 43 минута, са доласком у Београд у шест сати и 12 минута. Полазак воза из Топчидера је у 21 сат и десет минута.
- У зависности од интересовања и потражње, убрзо ће бити покренут и дневни воз - наводи се у саопштењу ЖПЦГ. - У понуди ноћног воза биће кола са местима за седење, као и кушет, спаваћа и кола за превоз праћених аутомобила.
ПРЕОПРУКА
У ЖПЦГ препоручују долазак путника на станицу пола сата пре поласка воза у циљу смањења гужви приликом куповине карте. Карте су већ у продаји од првог септембра.
Сходно препорукама Института за јавно здравље (ИЈЗ) и међународних железничких институција путници у међународном саобраћају треба да се придржавају одређених мера.
Из ЖПЦГ су замолили путнике да купују возне карте унапред, кад год је то могуће.
Препоручујемо
ПОНОВО АУТО-ВОЗ ДО БАРА: Ево од када саобраћа и КОЈЕ УСЛОВЕ морате да испуните
31. 08. 2020. у 19:41
БРЗЕ ПРУГЕ: У Кини 36.000 километара колосека за велике брзине
10. 08. 2020. у 13:47 >> 13:47
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (1)