ОПОЗИЦИЈА "РАЗОРИЛА" МИЛА У ПЉЕВЉИМА: Народ слави на улицама, ухапшени Лековић и даље у притвору

М. Д.

31. 08. 2020. у 00:52

У ГРАДУ под Голубињом велики број, углавном младих људи, окупило се вечерас у централним градским учлицама како би прославило победу опозиције.

ОПОЗИЦИЈА РАЗОРИЛА МИЛА У ПЉЕВЉИМА: Народ слави на улицама, ухапшени Лековић и даље у притвору

Фото: Принтсцреен

Улицама града одјекује "Устала Црна Гора", и да ће светиње бити одбрањене, али и погрдне речи на рачун Мила Ђукановића.

Према незваничним подацима опзиција је у најсевернијем граду Црне Горе „разорила“ ДПС, односно најубедљивија, победа опозиције је забележена у граду под Голубињом.

Пре неколико тренутака на свом фејзбук профилу огласио се и Зорислав Лековић који је казао да се и даље налази у полицији.

Лековића и Мирослава Војиновића полиција је данас ухапсила у центру града док су пили кафу у једном од пљеваљских локала.

Према речима очевидаца није било разлога за привођење.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (1)

ИМАМ ЉУБАВНИЦУ, ИМАО САМ ЈЕ И КАД САМ СЕ ОЖЕНИО: Миле Китић отворено о прељуби - Не постоји град где нисам имао девојку