ДПС ПЛАНИРА ДА ИЗАЗОВЕ НЕРЕДЕ: Дајковић упозорио на паклени план режима, Срби на мети!
ФУНКЦИОНЕР Праве Црне Горе поделио је на твитеру упозорење да ДПС планира да после избора изазове нереде за које ће оптужити Србе.
Фото: М. С./Не дамо светиње
Према упозорењу, кад ДПС изгуби изборе и кад опозиција објави резултате, у ДПС очекују да ће народ да изађе на улице да прославља победу.
Спремљене су три групе наводно српских екстремиста који ће палити црногорску, као и заставе ЕУ и НАТО пактаи који ће правити нереде.
Једна је група спремљена за Никшић, друга за Будву, а трећа за Подгорицу. Циљ им је да прикажу ЕУ да ће опозиција да поништи државност ЕУ и да они пониште изборе, како би организовали друге.
Опозиција је позвала на мир и на славље у породичној атмосфери.
Препоручујемо
У БУДВИ ИЗЛАЗНОСТ ПРЕКО 78 ПОСТО ПОЛА САТА ПРЕ ЗАТВРАЊА БИРАЧКИХ МЕСТА
30. 08. 2020. у 20:03
МИЛУ СЕ ЛОШЕ ПИШЕ: Ево шта говори излазност по градовима у Црној Гори
30. 08. 2020. у 20:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (13)