СНИМАК ХАПШЕЊА У ПЉЕВЉИМА: Стани да те снимим, да знамо ко приводи! (ВИДЕО)
ИНТЕРВЕНТНА јединица пљеваљске полиције, у центру овог града, ухапсила је Зорислава Лековића и Мирослава Војиновића.
Фото: Принтсцреен
Очевици тврде да за ово привођење није постојао ни један разлог.
Извор „Новости“ наводи да је мајка Мирослава Војиновића се интересовала код полиције зашто јој је син приведен и да јој је саопштено да није ништа урадио али да је то, наводно, учињено превентивно из безбедоноснох разлога.
Према незваничним сазнањима поменута лица су привођена и када је, у предизборној капањи, у Пљевљима боравио председник Ђукановић.
Мирослава Војиновића су непозната три мушкарца претукла, пре седам дана, у центру Пљеваља.
Војиновића су према његовим речима пре тачно седам дана, око пола три поподне у Улици Краља Петра Првог, код ресторана Зеленгора, пајсерима и бејзбол палицом напала с леђа двојица мушкараца док је разговарао са својом старијом комшиницом, недалеко од зграде у којој живи.
- С леђа су ме напала двојица мушкараца, који су имали фантомке на главама а били су обучени у црне тренерке. Оборили су ме на бетом и задали ми више удараца. Трећи учесник овог догађаја их је чекао у аутомобилу стотињак метара даље од тог места. Сва тројица потом побегли у правцу аутобуске станице-рекао је тада Војиновић за подгоричке „Вијести“.
Казао је да је осим његове комшинице сведоци целог догађаја били и бројни грађани Пљеваља, као и гостију околних локала.
После минут, тврди је он, појавила се полиција која га је повела у Центар безбедности и на лекарске преглед, гдје су му лекари констатовали бројне повреде узроковане ударцима чврстим предметима.
Он је тада за „Вијести“ казао да уколико наредних дана не открију ко је учествовао у његовом пребијању , сматраће их одговорним за ово што се десило и да скривају починиоце.
Све детаље изборног дана у Црној Гори пратите у блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ
Препоручујемо
ИЗБОРИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Славље опозиције, Мило побегао - ЗАВРШЕН ИЗБОРНИ ДАН (ФОТО/ВИДЕО)
30. 08. 2020. у 06:57 >> 21:38
ПОЧЕЛА ХАПШЕЊА У ЦРНОЈ ГОРИ! Интервентна јединица у Пљевљима ухапсила двојицу грађана
30. 08. 2020. у 18:51
ИЗЛАЗНОСТ ДО 18 ЧАСОВА: Ево колико грађана Црне Горе је гласало до сада
30. 08. 2020. у 18:22
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (15)