Сутра Црна Гора отвара границе са Србијом!
СУТРА се отвара граница са Србијом, Босном и Херцеговином, Албанијом, Македонијом, рекао је у "Бојама јутра" директор Институа за јавно здравље др Бобан Мугоша.
Фото: Д. Миловановић
- За улазак у Црну Гору највероватније ће бити потребан ПЦР негативан тест или серолошки ЕЛЕСА. - рекао је Мугоша.
Мугоша је рекао да смо ушли у фазу којој је и даље висока локална трансмисија, али је потпуно контролисана.
- У фази смо поравњавања криве, очекујемо да се спушта ниже. Ситуација је одраз нашег понашања. Сви ми заједно у овом часу не понашамо се довољно одговорно - казао је Мугоша.
С обзиром на то да се ближе избори 30.августа, Мугоша каже да не очекује било какав ризик од повећања броја облелих.
- Ми ако поштујемо мере ношење маски, дистанцу, онда избори немају великог утицаја, нити ће бити разлог за веће оболљевање људи - истакао је Мугоша.
(Вијести)
Ускоро опширније
Препоручујемо
ЗАХАРОВА САХРАНИЛА ЦРНОГОРСКЕ НАДЕ: Упозорење руским туристима о летовању у тој земљи!
13. 08. 2020. у 18:15
НИКО ИЗ ЕВРОПЕ НЕ ПРАТИ МИЛОВЕ ИЗБОРЕ: Због короне, отворен пут за нове преваре ДПС-а
13. 08. 2020. у 17:54
ТУРИСТИ БЕСНИ Гости у Црној Гори се жале: Наплаћују папрено ове услуге
13. 08. 2020. у 18:16
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (37)