ПРОНАЂЕНО 54 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Дилер умакао полицији у Подгорици
ГРАНИЧНА полиција у Подгорици je у раним јутарњим часовима пронашла 54 килограма одбачене марихуане, док за особом која је одбацила дрогу интезивно трага.
Фото: Гранична полиција
Обављајући послове из своје надлежности гранична полиција је у оперативној акцији спроведеној у циљу спречавања кријумчарења опојне дроге из Републике Албаније у Црну Гору пронашла одбачену опојну дрогу марихуану.
Одбачена дрога је пронђена у близини села Табоин.
Дрога тежине око 54 килограма је изузета и биће упућена у Форензички центар на вештачење, саопштено је из Управе полиције.
Препоручујемо
"ПОЗАЈМЉИВАО" ТУЂА ВОЗИЛА: Ухапшен Смедеревац због крађе више аутомобила
15. 07. 2020. у 21:20
ОРГАНИЗОВАО АРАПСКО ПРОЛЕЋЕ: Тунишанин ког је БИА ухапсила на протесту у Београду
15. 07. 2020. у 20:31
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)