"КО ЈЕ НА ТАПЕТУ ЗА СКИДАЊЕ ГЛАВЕ?" Кнежевић поручио Спајићу: Спрема се сеча кнезова
ПРЕДСЕДНИК ДНП-а Милан Кнежевић поставио је данас на премијерском сату питање премијеру Милојку Спајићу да ли је спреман да разговара са мештанима Ботуна.
Милан Кнежевић, Фото Скупштина ЦГ
.- Што би рекли Нови фосили како је добро виђети вас опет. Драго ми је да видим оволико људи у Влади и мислим да се спрема сеча кнезова. Не знам ко је на тапету за скидање главе, али време ће показати своје. Драго ми је да се видимо после толико дуго времена, али емоције између мене и вас су толико јаке да, чак и ако горимо у паклу, а мислим да смо заслужили рај, наша емоција ће бити толико јака да ће надмашити све ватре пакла - казао је Кнежевић.
Он додаје да је и Саша Мујовић обавио разговор са Ботуњанима где је речено да се неће градити ништа без њихове сагласности.
- Е, сад шта се десило до данашњег дана мислим да би најбоље било да одговори СДТ. Овђе је неко узео паре. Ја знам да нисам. Знам да није ни Михаило Асановић, али сумњам да их је узео неко из Главног града, неко из Владе, из Агенције за животну средину на чијем челу је човек који је оптужен да је крао дрва 2012. године. Ми на челу Агенције имамо човека који је крао дрва и он је урадио елаборат који сматра да поред базена Црвеног муља мора да части и постројење које ће радити до 2045. године. И онда ће даље да се шири ка Зети - казао је Кнежевић.
Препоручујемо
ЦРНА ГОРА ОДБАЦИЛА АНТИФАШИЗАМ: Подгорица се опет обрукала у УН за сва времена
17. 11. 2025. у 17:00
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)