ПОДНЕТА ПРИЈАВА ПРОТИВ ТАМАРЕ ЗВИЦЕР: Ево за шта се терети супруга одбеглог вође кавачког клана
ПРОТИВ Тамаре Звицер (40), супруге одбеглог вође кавачког клана Радоја Звицера, поднета је пријава због занемаривања малолетног детета, саопштила је Управа полиције.
Фото: Принтскрин/ Тик Ток/Инстаграм
Захтев за покретање прекршајног поступка поднели су против Тамаре Звицер, блиске кавачком клану, службеници Регионалног центра безбедности „Југ“, Одељења безбедности Котор, а због прекршаја из Закона о заштити од насиља у породици, односно занемаривање малолетног детета.
Како је потврђено порталу РТЦГ из полиције, прекршајна пријава поднета је против Звицер због занемаривања свог малолетног детета који је у два наврата у насељу Шкаљари затечен да управља путничким моторним возилом у њеном власништву.
- Она је процесуирана због занемаривања свог сина у погледу васпитања, пропуштања указивања и упозоравања на последице штетног понашања, као и опасност која може бити проузрокована истим - наводе у саопштењу полиције.
Тамара Звицер је супруга одбеглог Радоја Звицера, оптуженог вође тзв. кавачког криминалног клана.
(Танјуг)
Препоручујемо
КИЈАМЕТ У ЦРНОЈ ГОРИ: Снег у више градова, делови Цетиња и Никшића сатима без струје
26. 03. 2026. у 23:50
КОТОР ГРАД ЧИПКЕ: Чипкарске традиције на првом међународном фестивалу
26. 03. 2026. у 09:54
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)