СНИМАК ПОЖАРА У БУЉАРИЦИ ИЗ ВАЗДУХА: Драматични снимци - ватра се приближила кућама (ВИДЕО)

В.Н.

11. 08. 2025. у 16:14

У БУЉАРИЦИ бесни пожар великих размера због којег је саобраћај на Јадранској магистрали био обустављен више сати током претходне ноћи. Саобраћај на магистралном путу Будва -Бар је успостављен у раним јутарњим сатима.

СНИМАК ПОЖАРА У БУЉАРИЦИ ИЗ ВАЗДУХА: Драматични снимци - ватра се приближила кућама (ВИДЕО)

Фото: Твитер/@ibretnica

Пожар који је прексиноћ избио након запаљења аутомобила на магистралном путу у Буљарици проширио се на неприступачне терене и стигао до подручја изнад Чања. Командир службе заштите и спашавања Ацо Вулевић је за Антену М казао да је на локалитету Чањ пожар тренутно под контролом као и да су екипе на терену.

- Терен је јако неприступачан, одбрањене су куће и надамо се да ће нас вријеме послужити - казао је Вулевић.

Он је раније данас поручио да су им у помоћ притекле екипе из Котора, Тивта и Улциња као и приватни превознци цистерни за воду. 

Будвански ватрогасци, заједно са колегама из других приморских општина, од јуче су на терену како би угасили пожар који је захватио брдо изнад Буљарице.

На мрежама се појавио снимак на коме се види да се пожар приближио кућама.

Подсетимо, како су "Новости" раније објавиле Србија ће помоћи Црној Гори тако што ће им послати руске "камове" за гашење пожара. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?