НА ГРАНИЧНОМ ПРЕЛАЗУ ШЋЕПАН ПОЉЕ: Ухапшен држављанин БиХ по потерници Немачке

Службеници Сектора граничне полиције ухапсили су на граничном прелазу Шћепан Поље држављанина Босне и Херцеговине М.И. (49), који се потражује по међународној потерници Немачке.

НА ГРАНИЧНОМ ПРЕЛАЗУ ШЋЕПАН ПОЉЕ: Ухапшен држављанин БиХ по потерници Немачке

Фото: Управа полиције

Гранична полиција је јуче, поступајући по потерници НЦБ Интерпола Визбаден, ухапсила М.И. који се потражује ради вођења кривичног поступка који је покренут против њега пред Судом у Ерфурту, због сумње да је извршио кривично дело проневере за које је прописана казна затвора у трајању од 10 година, саопштила је Управа полиције Црне Горе.

Ухапшени М.И. ће у законски предвиђеном року бити проведен судији за истраге Вишег суда у Подгорици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу