ДРАМА У ПОДГОРИЦИ: Блиндирано возило налетело на аутомобил у пратњи премијера Милојка Спајића
НА Булевару Светог Петра Цетињског јутрос око 10,30 десила се саобраћајна незгода у којој није било повређених.
гов.ме
Како су црногорски медији незванично сазнали, оштећено је службено возило које је било у пратњи премијера Милојка Спајића.
Како сазнаје Портал РТЦГ, полиција сумња да је незгоду изазвао лични возач адвокатице Ане Коларевић, блиндираним возилом и да је наводно прошао кроз црвено светло. Шта се заиста десило, знаће се након свих вештачења.
Удес се десио на раскрсници Булевара Светог Петра Цетињског и Улице Светозара Марковића, а у оштећеном службеном аутомобилу није био премијер.
Блиндирано возило адвокатице Ане Коралевиц просло је кроз црвено у пуној брзини и закуцало се у возило примјера Црне Горе, Милојка Спајића Ана Коларевиц је сестра бившег председника Црне Горе и шефа ДПСа Мила Ђукановица.
На аутомобилу из пратње премијера причињена је већа материјална штета.
БОНУС ВИДЕО - УЗНЕМИРУЈУЋЕ: Опозиција и блокадери туку жене
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)