МЕДОЈЕВИЋ: Зашто се ниједна Влада након 2020. није потрудила да демонтира ДПС?
ФОРМАЛНО је на власт дошла нова структура али и даље се у свим државним институцијама налазе чланови ДПС. Нова власт је наставила са коруптивним активностима, а политичке партије нису показале да желе реформе, казао је лидер Покрета за промјене Небојша Медојевић гостујући у емисији Прес плус са Рајком Раичевић на телевизији АДРИА.
принтскрин
Грађани су, каже, не гласајући за Покрет за промјене, одбили да се у Црној Гори десе реформе. Он признаје да је унутар партије било грешака али се поставља питање зашто се ниједна Влада након 2020. није потрудила да демонтира ДПС.
- Зато што је направљен пакт да се Мило Ђукановић и његова партија не дирају - додаје он.
Друштво је, каже, у канцеру, угрожене су виталне функције.
- Црна Гора има проблем са тероризмом и то није ништа ново. Није се десила политичка промена и остале су криминалне организације на снази - рекао је он.
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)