МИЛОГОРЦИ У ЗАГРЉАЈУ КУРТИЈА: Делегација ДПС-а састанчила у Приштини

Делегација ДПС-а данас се састала у Приштини са премијером тзв. Косова Аљбином Куртијем.

МИЛОГОРЦИ У ЗАГРЉАЈУ КУРТИЈА: Делегација ДПС-а састанчила у Приштини

Dps

Колико је Демократска партија социјалиста посрнула показује и ова срамна посета  њених високих функционера Андрије Николића,  Александре Вуковић Куч  и Абаза Диздаревића лажном премијеру лажне државе.

 Из ДПС-а саопштавају да су са Куртијем вођени разговори о моделима за продубљивање сарадње региона Западног Балкана са НАТО и о "суседским односима". Монтенегрини су, како сазнајемо, свесно заобишли да питају Куртија о катастрофалном положају мањинског црногорског народа у тој квази творевини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана