КОМЕ МЕТА ЦРТА МЕТУ? Поводом припреме атентата на Ђукановића на друштвеној мрежи се огласио бивши председник Албаније

В.К.

16. 07. 2024. у 06:30

ВЕСТ да је бивши председник Црне Горе и некадашњи лидер Демократске партије социјалиста Мило Ђукановић обавестио надлежне безбедносне службе да је добио сазнања да се на њега припрема атентат, усталасало је полицијски сектор и његове симпатизере у Црној Гори.

КОМЕ МЕТА ЦРТА МЕТУ? Поводом припреме атентата на Ђукановића на друштвеној мрежи се огласио бивши председник Албаније

В.К.

 Чуди што је овај аларм притиснут у тренутку када се чека да Специјално државно тужилаштво позове на разговор Ђукановића у вези с истрагама у разним аферама, а у којима он фигурира као централна личност. Али и само један дан након што је Виши суд правоснажно ослободио све оптужене за монтирану аферу "државни удар".

Бивши председник Албаније и лидер Слободарске партије Иљир Мета каже да је вест о планирању атентата на историјског визионарског лидера Црне Горе, бившег председника Мила Ђукановића, изузетно забрињавајућа за мир и стабилност на овим просторима.

- Иза ових планова стоје они којима је пропао пројекат државног удара пре неколико година, који нису успели са пројектима промене граница, они који настоје да поткопају евроатлантску будућност Црне Горе и региона. Они су ти који су убили бившег проевропског премијера Србије Зорана Ђинђића - написао је Мета на "Фејсбуку".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран