КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ Е.К. (39) ИЗ ПЉЕВАЉА:Злостављао малолетника
СЛУЖБЕНИЦИ Регионалног центра безбједности "Запад" Одељења безбедности Пљевља, поступили су по пријави да је једном малолетнику на игралишту испред основне школе у Пљевљима једно лице упућивало увредљиве речи, те да га је чупао за уши и врат.
Фото: М.Д.
Са догађајем је упознат тужилац у Основном државном тужилаштву у Пљевљима који је квалификовао кривично дело злостављање.
Препоручујемо
ЗБОГ ЛОШЕГ КВАЛИТЕТА МОРА: Забрањено купање на Словенској плажи и Солилима у Титвту
10. 07. 2024. у 16:30
ЦРНОГОРСКИ МИНИСТАР ПОВРЕЂЕН У УДЕСУ: Хитна помоћ га превезла у болницу
09. 07. 2024. у 22:00
СПАЈИЋ УВЕО ЗЕМЉУ У ПРОБЛЕМ: Русија најавила одговор на сраман потез Црне Горе
09. 07. 2024. у 19:26
КАТНИЋ ПРЕТЊАМА БРАНИ СИНА: Бивши ГСТ из ћелије писао министру Шарановићу
10. 07. 2024. у 06:40
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)