ЈОШ ЈЕДНА ЖРТВА НЕВРЕМЕНА У ЦРНОЈ ГОРИ: Ветар срушио кран, мушкарац страдао на лицу места
ТУРСКИ држављанин погинуо је на градилишту у Чању током јаког невремена које је захватило Црну Гору, јављају Вијести.
Фото: Shutterstock/Илустрација
То је други смртни случај због невремена.
Према подацима Вијести, радник се налазио у крану, који се срушио током орканских удара ветра.
Такође, Тивћанин Д.П. (60) страдао је од удара грома на лицу места на градилишту голф терена на Луштици.
Страдали је био запослен код извођача на пројекту Луштица беј.
На лицу места су полицијски службеници Одељења безбедности Тиват, који обављају увиђај. Више државно тужилаштво предузима радње из своје надлежности.
Око 10 часова Тиват је захватило велико невреме, што је изазвало обимне падавине, ветар и грмљавину.
Приморски портал преноси да је ветар у Бару ишчупао делове дрвећа и да су оштећени аутомобили. Наводи се да је због олује оштећено и више пловила у марини.
Такође, олујно невреме срушило је три дизалице у луци и поломило претоварне мостове.
БОНУС ВИДЕО: НЕВРЕМЕ ОПУСТОШИЛО ЦРНУ ГОРУ: Уништене јахте и дизалице у луци Бар
Препоручујемо
У ПОДГОРИЦИ УХАПШЕН ДРЖАВЉАНИН РУСИЈЕ: Искориштавао децу за порнографију
02. 07. 2024. у 16:57
НЕВРЕМЕ ОПУСТОШИЛО ЦРНУ ГОРУ: Уништене јахте и дизалице у луци Бар
02. 07. 2024. у 13:14
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)