НЕВЕРОВАТАН ДОГАЂАЈ НА АУТО-ПУТУ У ЦРНОЈ ГОРИ: За управљачем дете oд 12 година
НАКОН туча на коловозу, "рекорда" у брзој вожњи, на ауто-путу у Црној Гори, нови "дпектакл", на срећу без трагичних последица.
И.Д.С.
- Мобилна јединица саобраћајне полиције Црне Горе је на ауто-путу контролисала возило којим је управљало малолетно лице старо 12 година, а са којим се у возилу налазило пунолетно лице, његов брат.
Против лица је покренут одговарајући поступак.
Ово је на свом Икс налогу објавила Управа полиције Црне Горе, изазивајући згражавање код многих.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)