"СА ДРЖАВОМ НЕМА ИГРАЊА": Алекса Бечић о хапшењу директорке Агенције за спречавање корупције
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе Црне Горе за безбедност, унутрашњу политику, европске и спољне послове Алекса Бечић похвалио је операцију Специјалног полицијског одељења Управе полиције и Специјалног државног тужилаштва - хапшење Јелене Перовић, директорке Агенције за спречавање корупције.
м. секуловић
- Обећали смо транспарентност, ефикасност и правичност у безбедносном систему и данашњим хапшењем показујемо да смо на правом путу. Ово је још један пример одличне сарадње безбедносног сектора и тужилаштва о ком сам јуче говорио и у Еурополу - казао је Бечић.
Он је поручио да је овом акцијом показано да нема недодирљивих.
- Ово хапшење је јасан сигнал и порука да ћемо наставити са чврстом руком праведне и одлучне државе са којом никада више нема играња и компромитовања. У нашој земљи, како каже, има места само за оне који верују у правду и чистоту институција. Као потпредседник Владе за безбедност и координатор органа обавештајно-безбедносног сектора, обећавам да ћу учинити све што је у мојој моћи да 44. Влада Црне Горе обезбеди оптималне услове за ефикасно и професионално обављање дужности - саопштио је Бечић.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)