ХАПШЕЊЕ У НИКШИЋУ: Узгајао конопљу?

Милутин СЕКУЛОВИЋ

28. 03. 2024. у 10:13

ПОЛИЦИЈА је у Никшићу лишила  слободе Д. Ђ. (45) осумњиченог за неовлашћену производњу, држање и стављање у промет опојних дрога.

ХАПШЕЊЕ У НИКШИЋУ: Узгајао конопљу?

Фото: Профимедиа/Илустрација

- Наиме, у октобру 2023. године у месту Вир у Никшићу полицијски службеници пронашли су засад, односно плантажу марихуане – 110 стабљика.

Том приликом по налогу поступајућег тужиоца у Вишем државном тужилаштву у Подгорици слободе су лишене две особе због сумње да су починили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога. Рад на овом предмету је настављен у циљу потпуног расветљавања догађаја, те су полицијски службеници Јединице за борбу против дроге Одељења безбедности Никшић, предузимајући низ криминалистичких мера и радњи, дошли до сумње да је у извршењу овог кривичног дела учествовао и Д.Ђ. (45), саопштила је полиција.

Њени припадници су о тим сазнањима обавестили поступајућег тужиоца по чијем је налогу Д.Ђ. лишен слободе.

Он је уз кривичну пријаву приведен поступајућем државном тужиоцу Вишег државног тужилаштва у Подгорици на даљу надлежност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

АМЕРИКА ЈЕ ЗАТЕЧЕНА, ОДМАХ РЕАГОВАО И ДОНАЛД ТРАМП! Најбогатији спортиста на свету изазвао хаос!