ПРОФИТ БАНАКА 145,97 МИЛИОНА: Резултат за црногорско банкарско тржиште
ПОЗИТИВАН резултат на црногорском банкарском тржишту на крају децембра прошле године забележило је свих 11 пословних банака, чији је укупан профит износио 145,97 милиона евра.
Фото Shutterstock
- Највећи профит од 55,57 милиона евра остварила је Црногорска комерцијална банка, за којом следе НЛБ и Адриатиц банка са добитком од 26,61 милион, односно 15,72 милиона евра - показују подаци објављени на сајту Централне банке.
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)