ОСТАЛО САМО ЗГАРИШТЕ: Први снимци са места страшне трагедије у Бару - У пожару изгорело четворо људи (ВИДЕО)
ЧЕТИРИ особе међу којима има и деце страдале су у пожару који је у ноћи између среде и четвртка избио у Бару, у насељу испод брда Волујица.
Фото: Принтсцреен
На месту страшне несреће остало је само згариште.
Идентитет жртава још није утврђен.
Пожар је избио око 4.30 сати. Више ватрогасних кола за неколико минута од дојаве је стигло на лице места, али на жалост нису успели да спасу лица која су страдала.
Околности под којим се догодио пожар се утврђују.
Руководилац Основног државног тужилаштва Бра тужилац Радован Ђуришић каже да је дежурни тужилац са вештаком отишао на лице места да изврши увиђај. Након што се утврде све чињенице, не искључује се могућност да истрагу преузме Више државо тужилаштво.
Препоручујемо
СТРАШНА ТРАГЕДИЈА У БАРУ: Четири особе страдале у пожару - међу њима и деца
15. 02. 2024. у 09:13
ХАПШЕЊА НА ПУТЕВИМА У ОКОЛИНИ КОЛАШИНА: Ухапшене две особе због недозвољене трговине
13. 02. 2024. у 00:59
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)